Noc výskumníka 2008 - 26.-27. september 2008Infolinka

tel.: 0918 378 550
(po-pi od 10:00 do 14:00)

Mail.nonstop:
nocvyskumnikov@sovva.sk

ORGANIZÁTORI

SOVVA Slovenská akadémia vied EurActiv


Poďakovanie vedcom a vystavovateľom

Poďakovanie vedcom a vystavovateľom

Celý tím organizátorov festivalu vedy Noc výskumníkov 2011 by sa týmto chcel poďakovať všetkým zúčastneným vedcom a vystavovateľom, ktorí svojou účasťou prispeli k úspechu tohto podujatia.

Veľmi pekne Vám ďakujeme za ochotu a nadšenie, akým ste prezentovali výsledky Vašej vedeckej práce tisíckam návštevníkov. Aj vďaka Vám si opäť môžeme povedať, že náš festival bol ešte väčší a ešte lepší ako ten predošlý, a už po piaty krát v rade prekonal očakávania návštevníkov, vystavovateľov, ale i nás organizátorov. Sme Vám vďační, že ste sa na jeden deň podujali priblížiť záhady sveta vedy a výskumníkov nám, obyčajným ľuďom a dúfame, že naše pozvanie neodmietnete ani budúci rok.

Všetkým Vám patrí naša obrovská vďaka. Vidíme sa 28. septembra 2012 na najväčšom festivale vedy na Slovensku – Noc výskumníkov 2012.

predchádzajúce novinky

Súťaž

Otázka týždňa

Za typ územia zo všeobecne najvyššou biodiverzitou sa považuje:
a. tropický les, b. les mierneho pásma, c. savana

odpovedať

FESTIVAL VEDY Noc výskumníkov 2011


V piatok, 23. septembra 2011, sa uskutoční v poradí už siedmy ročník Noci výskumníkov v rámci Európy. Slovensko sa do tejto iniciatívy zapojí po piatykrát, už druhýkrát pod záštitou Eugena Jurzycu, ministra školstva, vedy, výskumu a športu SR.

MOTTO: Vedci sú medzi nami/ Researchers are among us

KEDY A KDE: 23. septembra 2011 v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a Tatranskej Lomnici

Ak sa chcete osobne stretnúť s našimi špičkovými vedcami a výskumníkmi, príďte sa pozrieť na podujatia, ktoré pre Vás pripravili. Vy sami máte príležitosť zistiť, akí sú to ľudia, čo je predmetom ich skúmania a zároveň zažiť deň a noc plnú zábavy a objavov.Portrét vedca

Prof. Ing. Rudolf Midriak, DrSc.

Prof. Ing. Ivan Vološčuk, DrSc.

Miroslav Haviar

Martin Mesarc

Viac

Mapa stránok Kontakt Novinky RSS

Copyright © 2018 SOVVA. Všetky práva vyhradené.