Startup centrum Technickej univerzity v Košiciach predĺžilo uzávierku 4. kola súťaže inovatívnych nápadov, projektov a podnikateľských riešení „MÁŠ NÁPAD? PREZENTUJ SVOJ STARTUP!“ do 16. septembra 2016.

 Startup centrum TUKE ponúka nádejným startupom v rámci 4. kolo súťaže inovatívnych  nápadov možnosť získať:

  • priestory zdarma v Startup Centre TUKE,
  • možnosť využitia potrebnej kapacity unikátnych odborných pracovísk, laboratórií a iných zariadení TUKE,
  • pomoc pri tvorbe podnikateľského plánu, získavaní partnerov, vyhľadávaní potenciálnych investorov a ďalšie benefity,
  • expertnú a mentorskú podporu.    

Do súťaže sa môžu zapojiť projekty v tzv. pred-inkubačnej dobe (t.j. v štádiu nápadu), z ktorejkoľvek časti Slovenska a tiež zahraničné projekty, ktoré plánujú realizovať svoju činnosti na Slovensku. Od roku 2014 počas svojej dvojročnej histórie v Startup centre TUKE pôsobilo 18 perspektívnych startupov s veľkým inovačným potenciálom presadiť sa na trhu. Tretine startupov TUKE sa podarilo získať investíciu vo výške 200 000 až 250 000 eur (napríklad cez Fond FIT a Neulogy Ventures), pričom na konte majú početné víťazstvá v rôznych startup súťažiach – Startup Awards, Business Idea Nadácie Tatra banky, Global Student Enterpreneur Award, Telekom Innovation contest, Creative Business Cup a mnohé iné. Pravidelne sa zúčastňujú významných startupových akcií po celej Európe.

Svoj startup môžu záujemcovia prihlásiť v termíne do 16. septembra 2016.

Informácie k prihláške a registračný formulár nájdete tu.

Registrované tímy budú pozvané na prezentáciu, ktorá sa uskutoční pred odbornou výberovou komisiou. O mieste a konaní budú tímy informované po ukončení prihlasovania.

zdroj

 

Organizácia SOVVA

Slovenská organizácia pre výskumné a vývojové aktivity (SOVVA) je mimovládna organizácia s celoštátnou pôsobnosťou založená na podporu rozvoja výskumu a vývoja na Slovensku prostredníctvom posilňovania výskumných a vývojových kapacít, budovania vzťahov medzi akademickou a komerčnou sférou, s využitím zahraničných skúseností a kontaktov.

celé bio

Kalendár

Momentálne nie sú dostupné žiadne udalosti.

Partneri