NextStep Science Conference

V spolupráci s NextStep Science Vám predstavujeme jedinečnú príležitosť, ako sa počas jediného večera stretnúť s inšpiratívnymi osobnosťami z oblasti BIOTECH biznisu. NextStep Sciece Conference je podujatie, ktorého cieľom je interaktívnou formou ukázať mladým ľuďom možnosti sebarealizácie. Konferencia spája vysokoškolákov a absolventov z prírodovedných odborov s doteraz nepoznanými príležitosťami a pomáha im spraviť správny krok k vysnívanej kariére.  Nepremeškajte svoju šancu na rozhovor s osobnosťami z oblasti vedy a technológií, či šancu naučiť sa niečo nové.

Čo zažijete:

  • PrednáškyDiskusie – na aktuálne témy, s významnými osobnosťami z oblasti vedy a technológií.
  • Workshopy – pod vedením profesionálov sa môžete zamyslieť nad svojimi kariérnymi možnosťami.
  • Stánky – od jednotlivých partnerovzískate informácie z prvej ruky.

Konferencia sa uskutoční 22.3.2023 vo Vedeckom parku UK!

Nezáleží na tom, či ste študentom, absolventom, alebo nadšencom prírodných vied, podujatie je určené pre všetkých! Viac informácií a registračný formulár na: https://nextstepscience.org/conference-2/

NextStep Science Conference je taktiež príležitosť ako sa v prezenčných stánkoch stretnúť s viacerými partnermi podujatia a získať informácie z prvej ruky. V takomto stánku budete mať možnosť dozvedieť sa viac aj o Európskej noci výskumníkov 2023.

Vstup je voľný, je však potrebné sa registrovať.

Tešíme sa na Vás!