Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the complianz-gdpr domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /data/0/c/0c941983-c04f-425e-a47d-dd0e1a222de8/sovva.sk/web/wp-includes/functions.php on line 6114

Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the pods domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /data/0/c/0c941983-c04f-425e-a47d-dd0e1a222de8/sovva.sk/web/wp-includes/functions.php on line 6114
Stretneme sa na Týždni otvoreného vládnutia – ONLINE - SOVVA

Stretneme sa na Týždni otvoreného vládnutia – ONLINE

TÝŽDEŇ OTVORENÉHO VLÁDNUTIA 2020 SA USKUTOČNÍ IBA ONLINE!

Napriek tomu, že sme sa tešili na stretnutie naživo, kvôli aktuálnej situácii súvisiacej s COVID-19 sa Týždeň otvoreného vládnutia uskutoční iba online. Veríme, že pripravovanú panelovú diskusiu na tému Ako by mali spolupracovať vedecké a verejné inštitúcie Vám prinesieme ešte túto jeseň.

Týždeň otvoreného vládnutia je pre všetkých, ktorí veria, že občania majú byť súčasťou rozhodnutí svojej vlády. SOVVA sa svojím projektom SciPol:SK Lepšie politiky pre výskum a inovácie v menej rozvinutých regiónoch Slovenska“ zapája do tvorby výskumných a inovačných politík. Preto prinášame panelovú diskusiu o veľmi potrebnej spolupráci medzi verejnou správou a výskumnými inštitúciami s názvom „Ako by mali spolupracovať vedecké a verejné inštitúcie,“ ktorá sa uskutoční 23.9.2020 o 13.30.

Diskusia sa zameria na to, ako by mal štát/región podporovať výskumné inštitúcie, na to ako môžu výskumné inštitúcie podporovať rozvoj regiónov a ako by mala vyzerať takáto obojstranne prospešná spolupráca.

Registrujte sa na diskusiu na tomto odkaze.

Celý program Týždňa otvoreného vládnutia si môžete pozrieť na tomto odkaze.

Informácie o operačnom programe Efektívna verejná správa nájdete na www.reformuj.sk.